Vanaf half oktober 2020 komt Rick Buesink ons team ook op kantoor versterken (hoewel we nu natuurlijk voornamelijk thuis werken). Rick heeft afgelopen veldseizoen al volop meegedraaid. Hij is bij ons gekomen als vleermuisonderzoeker maar kon gezien zijn grote soortenkennis ook worden ingezet voor de inventarisatie van de gemeente Wijk bij Duurstede. Daarnaast heeft hij geholpen met het afvangen van zandhagedissen. We kijken ernaar uit om hem te verwelkomen in ons team! Dit najaar zal hij zich o.a. verder verdiepen in de Wet natuurbescherming en het schrijven van rapportages als aanvulling op het veldwerk.

Rick is een jonge ecoloog met ervaring in het veld en een passie voor het overbrengen van zijn kennis. Rick heeft een grote kennis van de Nederlandse flora en fauna met een focus op insecten als sprinkhanen, kevers, libellen en (nacht)vlinders, maar ook diverse zoogdieren en amfibieën en reptielen. In zijn vrije tijd is hij actief organisator van excursies, kampen, lezingen ed. bij de Jeugdbond voor Natuur- en Milieustudie, en altijd bezig met diverse kleine natuurprojecten. Als er tijd over is zoekt hij graag naar kevers, mossen en vogels: kortom, de natuur verveelt hem nooit!